Nasi Olimpijczycy

  • Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia Angelika Dębowska II miejsce powiat 2012
  • Konkurs na prezentację multimedialną „Porozmawiajmy o AIDS” Mateusz Kotarski II miejsce, Ewelina Bębenek III miejsce powiat 2012
  • Zawody Powiatowe w Tenisie Stołowym chłopców II miejsce powiat 2012
  • Turniej Piłki Nożnej Halowej z okazji XX -lecia LO w Sędziszowie chłopcy IV miejsce 2012
  • Turniej Siatkówki Drużyn Mieszanych z okazji XX -lecia LO w Sędziszowie II miejsce 2012
  • Jędrzejowska Powiatowa Liga Siatkówki mężczyzn I miejsce powiat V województwo 2012
  • Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK Jędrzejów I miejsce 2012
  • XX Okręgowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK Kielce 2012 – udział
  • Międzyszkolne Zawody Sportowo-Obronne „Sprawni jak żołnierze” drużyna chłopców II miejsce Kielce 2012
  • XLIII Olimpiada Języka Rosyjskiego Ewelina Bębenek Uniwersytet Warszawski udział eliminacje okręgowe II stopnia 2012
  • Powiatowy Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” Mateusz Grabowski Michał Napora Jędrzejów 2012 udział
  • Ogólnopolska Olimpiada Policyjna Szczytno Angelika Miśkiewicz, Agnieszka Nowak udział w eliminacjach okręgowych 2012
  • „Unia Europejska XXI wieku – szanse i perspektywy Wyższa Szkoła Ekonomii i Prawa w Kielcach Mateusz Kotarski, Norbert Woźniczka, Sebastian Nowak udział 2012
  • Wojewódzki konkurs plastyczny „Piękno oraz walory przyrodnicze regionu świętokrzyskiego” Urząd Marszałkowski w Kielcach Kamila Raczyńska 2012 udział
  • Wojewódzki konkurs plastyczny pt. „Mamy tylko jedną Ziemię, nie zamieniajmy jej w pustynię – uczymy się ekologii” Zespół Szkół Elektrycznych w Kielcach Agnieszka Nowak, Kamila Raczyńska 2012 udział
  • Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny pt. „Las w obiektywie Zespół Szkół Elektrycznych w Kielcach” Mateusz Kotarski, Angelika Jankowiak, Kamila Raczyńska2012 udział
  • Ewelina Bębenek – XLII 42 Olimpiada J. Rosyjskiego II stopień (okręgowa) Kraków 2011.
  • Magdalena Jaskulska, Sybilia Walczak – V miejsce w XI Wojewódzkim Konkursie Krajoznawczym  o Regionie Świętokrzyskim „Moja Mała Ojczyzna” Kielce 2011.
  • Michał Janik – I miejsce w powiecie w beatboxie Jędrzejowskie Centrum Kultury 2011.
  • Andżelika Miśkiewicz, Katarzyna Skrobich, Kamila Usnarska – II etap (okręgowy) II Olimpiady Wiedzy Policyjnej.
  • ZSP Wodzisław – I miejsce w Rejonowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK Jędrzejów 2011r.
  • ZSP Wodzisław – III miejsce w Rejonowych Zawodach „Sprawni jak Żołnierze” Małogoszcz 2011r.
  • Mateusz Grabowski – II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” (powiat) Jędrzejów 2011.
  • Mateusz Jabłoński – II miejsce w zawodach strzeleckich Ligi Obrony Kraju Jędrzejów „Zagraj z nami nie z nałogami”.
  • LO Wodzisław – III miejsce w zawodach powiatowych w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców Jędrzejów 2011.
  • Kamil Kilian II miejsce i Anna Świetlik III miejsce w IV Powiatowym Konkursie Wiedzy o Wielkiej Brytanii 2010.
  • Agnieszka Chaczyk – udział w Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia Jędrzejów 2010.
  • ZSP Wodzisław IV miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Halowej „Sza – Sprawni, zdrowi, aktywni” Świętokrzyska Akademia Sportu 2010 Sędziszów.
  • Drużyna LO – V miejsce w 8 edycji Jędrzejowskiej Powiatowej Ligi Siatkówki 2010.
  • ZSP Wodzisław II miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej – Sędziszów 2010.
  • Przemysław Bardoński  i świętokrzyskie mistrzostwa szkół ponadgimnazjalnych w sudoku – 2008 V miejsce w województwie
  • I powiatowy turniej piłki siatkowej szkół ponadgimnazjalnych o puchar starosty jędrzejowskiego – I miejsce 2008;
  • XVI olimpiada promocji zdrowego stylu życia – etap powiatowy – III miejsce Anna Lisek – 2008;
  • Powiatowe zawody w tenisie stołowym drużynowym – II miejsce dziewczęta i II miejsce chłopcy – 2008;
  • Ogólnopolski turniej wodzy pożarniczej „młodzież zapobiega pożarom” – etap gminny I miejsce Konrad Sobala, II miejsce Michał Pilniak, III miejsce Michał Zdański – 2008;
  •  „Wygraj swoje życie w Europie” „Polska w UE – wykorzystana szansa?” 2007 Ewa Kowal laureat województwo
  • Anna Smogór, Mateusz Czerw, Daniel Krzysztofik, XXXVII ogólnopolski konkurs recytatorski „Poezja i proza na wschód od Bugu” – 2007 VII i VIII miejsce w województwie
  • Monika Bryja, Ewa Kowal VII wojewódzki konkurs krajoznawczy o rejonie świętokrzyskim „Moja mała ojczyzna” – 2007 II miejsce w województwie
  • Matematyczne mistrzostwa polski dzieci i młodzieży „Kwadratura koła” – 2007 Jakub Wasiak – 1 w powiecie, Angelina Adamska 2 w powiecie, Tomasz Tasak – 3 w powiecie;
  • I świętokrzyskie mistrzostwa szkół ponadgimnazjalnych w Sudoku – I miejsce w powiecie – Przemysław Bardoński – 2007;
  • Międzyszkolny konkurs wiedzy o Wielkiej Brytanii – III miejsce 2007 – drużynowo;
  • Międzyszkolny konkurs wiedzy o kulturze W. Brytanii i znajomości języka angielskiego – I miejsce 2007 Marzena Gajos;
  • XV olimpiada „Promocji zdrowego stylu życia” – 2007 i miejsce Anna Lisek;
  • Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe – I miejsce dziewcząt, II miejsce chłopców 2007;
  • I miejsce turniej młodszych drużyn pożarniczych 2007;
  • Ogólnopolski turniej wiedzy pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” – etap gminny i miejsce Łukasz Gaim, II miejsce Marceli Kubit, III miejsce Michał Zdański – 2007;